SUDĖTINGA DANTŲ IMPLANTACIJA

Kaulo deficitas

Kaulo deficitas

Atlikti danties implantaciją palankioje situacijoje, kur yra geras nesutirpęs kaulas yra labai nesudėtinga. Ir mes jums pasakome kad jūs tuoj turėsite dantis. Tačiau ne visuomet situacija yra paprasta.
Labai dažnas atvejis, pasitaikantis mūsų darbe, yra nepakankamas kaulo kiekis įsriegti danties implantą. Kaulas reikalingas tam, kad danties implantas tvirtai fiksuotūsi kaule ir ilgai tarnautų kaip protezinė atrama. Kaulo kiekis turi būti pakankamas visose trijose dimensijose (vertikalioje, horizontalioje ir sagitalinėje plokštumose), turi būti reikalingas kaulo plotis ir aukštis, kad būtų galima įsriegti reikiamo diametro implantą.

Kodėl trūksta kaulo?

Priežastys lėmusios kaulo deficitą yra kelios. Žmogaus organizmas yra labai gerai organizuota autonominė sistema. Netekus dantų tiek viršutiniame, tiek ir apatiniame žandikaulyje kaulas, kuriame buvo dantų šaknys tampa nebereikalingu. Dėl tos priežasties vyksta normali organizmo reakcija - nereikalingo kaulo tirpimas (kaulo rezorbcija).
Dažniausiai sugedusį dantį, kuris netinkamas gydyti, supantis kaulas iš kurios nors pusės jau būna dėl periodonto ligos patirpęs, o po rovimo tirpimas dar pagreitėja.
Dar viena labai svarbi žandikaulio kaulo suplonėjimo priežastis – išimamų dantų protezų, kurie remiasi į žandikaulio keterą, nešiojimas. Kaulas nuolatos spaudžiamas kramtymo metu ir tirpsta du kart greičiau.
Kita, dažnai pasitaikanti kaulo deficito problema, yra netinkamas dantų ar jų šaknų šalinimo būdas. Gydytojas, kuris nedaro dantų implantacijos operacijų danties šalinimą supranta kaip faktą, jog reikia pašalinti dantį ir jo šaknis ir nesirūpina dėl to, kad pašalinto danties vietoje kažkam reiks įsukti danties implantą.
Todėl jeigu jūs planuojate prarastą dantį atstatyti danties implantu, yra labai svarbu šį dantį šalinti pas tą gydytoją, kuris atlieka dantų implantaciją.

Kryptinga kaulo regeneracija

Gera naujiena yra ta, kad šiuo metu mes galime atlikti kryptingą kaulo regeneraciją. Tai reiškia, jog prarastą žandikaulio kaulą galima priauginti ten, kur jo reikia. Yra jau daug, laiko patikrintų ir mokslo įrodytų, kaulo priauginimo operacijų metodikų ir daug su tuo susijusių medžiagų. Kryptinė kaulo regeneracija žengia koja kojon su dantų implantologija. Priklausomai nuo individualios situacijos, paciento pageidavimų, anatominių struktūrų, kaulo priauginimo (augmentacijos) operacijai galima naudoti jūsų nuosavą kaulą, sintetinį kaulo pakaitalą ar kitas medžiagas. Visos medžiagos, naudojamos mūsų klinikoje yra aprobuotos Europos sąjungos ir atitinka visus medicininėms prekėms keliamus reikalavimus, jos naudojamos viso pasaulio gydytojų. Visų kryptingų kaulo regeneracijų operacijų tikslas vienas – gauti pakankamą kaulo kiekį. Nesvarbu koks kaulas yra panaudojamas operacijos metu, sintetinis, nuosavas ar kitas, jis per laiką tampa tokiu pat kaip jūsų nuosavas kaulas. Jeigu jums to reikės, visa tai jūs aptarsite pirmos konsultacijos dėl dantų implantacijos metu.
Į visus jums iškilusius klausimus maloniai atsakysime konsultacijos dėl dantų implantacijos metu.

Kad lengviau mus rastumėt...Odontologijos kabineto rekvizitaiOdontologijos kabinetas Klaipedoje

REKVIZITAI


UAB "RB&PP"
Įm. kodas: 302338466
Ats. sąskaita: LT 707044060007744676
SEB bankas


Licencijos nr. 1676 išduota 2009 06 16