Sinuso dugno pakėlimo operacija

Sinusas, šiuo atveju, yra viršutinio žandikaulio antis. Ertmė viršutiniame žandikaulyje, kuri susisiekia su nosies ertme. Šios ertmės paskirtis žmogaus organizmui nėra labai reikšminga. Yra keletas šios ertmės funkcijų: reguliuoja oro slėgį nosies ertmėje, mažina kaukolės svorį, izoliuoja šilumą, didina uodžiamąjį paviršiaus plotą ir rezonuoja balsą, jų sienelės šiek tiek sustiprina veido skeletą, gleivinė išskiria sekretą.
Netekus dantų viršutiniame žandikaulyje, sinusas išsiplečia – vyksta kaulo tirpimas iš viršaus. Todėl norint implantuoti tokioje vietoje, pirmiausia reikalinga sukurti kaulą į kurį galima įsriegti danties implantą.
Yra du pagrindiniai šios operacijos metodai: uždaras (sinus lift) ir atviras (sinus graft). Šių metodų esmė yra ta pati, pakelti sinuso gleivinę, ir atlikti kryptingą kaulo regeneraciją sinuso viduje (priauginti kaulo). Naudojant tiek uždarą sinuso dugno pakėlimo operacijos metodą, tiek ir atvirą, danties implantas gali būti įsukamas tos pačios operacijos metu.
Operacija atliekama su tikslu padaryti pakankamai kaulo, jog būtų galima įsriegti reikiamo ilgio implantą.
Dažniausiai ši operacija atliekama naudojant vietinę nejautrą. Pacientas nejaučia jokio skausmo. Operacija trunka nuo 30 minučių iki 2 valandų, priklausomai nuo operacijos apimties. Po operacijos pacientai, paprastai nejaučia skausmo, jiems yra skiriami geriami medikamentai. Dažnai pasitaikantis reiškinys po operacijos yra nedidelis operuotos srities ir aplinkinių audinių tinimas, kuris trunka kelias paras, tai yra natūrali organizmo reakcija, kuri labai dažnai būna aplinkinių nepastebima. Priklausomai nuo norimo priauginti kaulo kiekio, įdėtas kaulas operuotoje vietoje, sukaulėje (pavirsta jūsų kaulu) per 6 mėnesius. Kad sumažinti operuotos vietos tinimą yra naudojami papildomi medikamentai operacijos metu ir labai svarbu laikytis nurodyto rėžimo.
Į visus jums iškilusius klausimus maloniai atsakysime konsultacijos dėl dantų implantacijos metu. Klauskite čia
Sinuso dugno pakėlimo operacija

Kad lengviau mus rastumėt...Odontologijos kabineto rekvizitaiOdontologijos kabinetas Klaipedoje

REKVIZITAI


UAB "RB&PP"
Įm. kodas: 302338466
Ats. sąskaita: LT 707044060007744676
SEB bankas


Licencijos nr. 1676 išduota 2009 06 16