Kaulo pastorinimo operacija

Kitaip dar vadinama kaulo pločio augmentacija. Tai yra kryptinė kaulo regeneracija, kuri yra atliekama pacientams, kurių žandikaulio keteros kaulas yra per plonas. Į suplonėjusį kaulą įsukti implantą nėra techninės galimybės, todėl jis turi būti pastorintas. Kartais galima atlikti kaulo storinimo operaciją ir implantaciją vienos operacijos metu.
Planuojant į prarasto danties vietą ateityje sriegti danties implantą ir nenorint prarasti laiko, kuris yra reikalingas įdėtam kaului pavirsti jūsų kaulu, ši operacija gali būti atliekama ir tuo metu kai yra šalinamas nesveikas dantis.
Šiai operacijai yra naudojamas papildomas kaulas. Tai reiškia, kad priklausomai nuo situacijos jums bus parinktas ir su jumis aptartas gydymo metodas. Tam gali būti panaudotas jūsų nuosavas kaulas ar kaulo pakaitalas ir visada naudojama priauginamą kaulą dengianti membrana.
Operacija nėra labai sudėtinga. Dažniausiai atliekama naudojant vietinę nejautrą. Pacientas nejaučia jokio skausmo. Operacija trunka nuo 30 minučių iki 2 valandų, priklausomai nuo operacijos apimties. Po operacijos pacientai, paprastai nejaučia didelio skausmo, jiems yra paskiriami vaistai. Dažnai pasitaikantis reiškinys po šios operacijos yra nedidelis operuotos srities ir aplinkinių audinių tinimas, kuris trunka kelias paras, tai yra natūrali organizmo reakcija, kuri labai dažnai būna aplinkinių nepastebima. Kad sumažinti operuotos vietos tinimą yra naudojami papildomi medikamentai ir labai svarbu laikytis nurodyto rėžimo.
Priklausomai nuo norimo priauginti kaulo kiekio, įdėtas kaulas operuotoje vietoje, sukaulėje (pavirsta jūsų kaulu) per 6 mėnesius.
Į visus jums iškilusius klausimus maloniai atsakysime konsultacijos dėl dantų implantacijos metu. Klauskite el.paštu.
Kryptinga kaulo regeneracija

Įsriegus implantą, kaulo pastorinimas (I etapas)

Įsriegus implantą, kaulo pastorinimas (II etapas)

Kad lengviau mus rastumėt...Odontologijos kabineto rekvizitaiOdontologijos kabinetas Klaipedoje

REKVIZITAI


UAB "RB&PP"
Įm. kodas: 302338466
Ats. sąskaita: LT 707044060007744676
SEB bankas


Licencijos nr. 1676 išduota 2009 06 16