Kaulo bloko persodinimo operacija

Tai operacija, kuri padeda atstatyti norimą kaulo defektą, panaudojant tam nedidelį kaulo gabalėlį iš donorinės vietos ir fiksuojant jį ten kur yra reikalinga atkurti sutirpusį kaulą. Kauliniais blokais galima atkurti alveolinio kaulo defektus atsiradusius dėl nutirpusio kaulo. Kaulas tirpsta dėl netinkamo dantų šalinimo, pakenkto infekcijos kaulo prie sugedusio danties, išimamų dantų protezų.
Šiai operacijai atlikti yra naudojamas jūsų nuosavas kaulas – kaulinis blokas. Jis yra paimamas specialiais instrumentais iš tam tinkamos žandikaulio ar kitos kūno vietos ir pritvirtinamas defekto vietoje. Šis kaulo blokas sugyja su žandikaulio kaulu. Tada po 4 mėnesių į šį kaulą galima įsriegti reikiamo diametro danties implantą.
Operacija dažniausiai atliekama vietinėje nejautroje. Pacientas nejaučia jokio skausmo. Operacija trunka apie 1 – 3 val. Po operacijos gali jausti maudimą ir nedidelį diskomfortą operuotoje ir donorinėje vietoje. Skausmui malšinti yra paskiriami medikamentai. Tinimas po operacijos yra normali organizmo reakcija, kuris praeina po kelių parų. Labai svarbu po operacijos laikytis paskirto rėžimo, vengti fizinio krūvio.
Į visus jums iškilusius klausimus maloniai atsakysime konsultacijos dėl dantų implantacijos metu. Klauskite čia

Kaulo bloko persodinimo operacija

Kad lengviau mus rastumėt...Odontologijos kabineto rekvizitaiOdontologijos kabinetas Klaipedoje

REKVIZITAI


UAB "RB&PP"
Įm. kodas: 302338466
Ats. sąskaita: LT 707044060007744676
SEB bankas


Licencijos nr. 1676 išduota 2009 06 16