2

Gyd. Povilas PUSKUNIGIS

Moto: „Mano tikslas buvo, yra ir bus - padaryti žmones laimingesnius“

Baigė Kauno medicinos universitetą, odontologijos fakultetą. Klaipėdos universitetinėje ligoninėje, veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje atliko internatūrą ir įgijo gydytojo odontologo licenciją. 3 metus, gydytojo odontologo pareigose, dirbo Klaipėdos universitetinėje ligoninėje ir privačioje praktikoje „Estetinės Odontologijos Sprendimai“ nuo 2009 „rbpp odontologija“. Nuolatos tobulina savo žinias burnos chirurgijos ir implantologijos srityse. Dalyvauja įvairiuose teoriniuose ir praktiniuose kursuose Europoje ir JAV. Publikuoti du moksliniai straipsniai su bendraautoriais. Odontologų rūmų narys. Klaipėdos apskrities medicinos pažangos asociacijos narys. Lietuvos implantologų draugijos narys. Baltijos osteointegracijos akademijos tikrasis narys. „International Team of Implantology“ (ITI, tarptautinė implantologų komanda) narys.

Licencijos nr.: OPL-01985


Rasa-Babicenko2

Gyd. Rasa BABIČENKO

Moto: „Šypsokitės gyvenimui ir jis būtinai nusišypsos Jums“

Baigė Kauno medicinos institutą, stomatologijos fakultetą. Atliko internatūrą Kauno medicinos akademinių klinikų, chirurginės stomatologijos skyriuje. Baigusi internatūrą 11 metų dirbo Kauno medicinos akademinių klinikų veido ir žandikaulių chirurgijos skyriuje chirurge. Taip pat dirbo ir akademinį darbą su studentais Kauno medicinos akademijos chirurginės stomatologijos katedroje. 1993 metais 3 mėnesius stažavosi Danijoje, Arhus universitetinės ligoninės burnos, veido ir žandikaulių chirurgijos klinikoje. 1996 metais 6 mėnesius Danijos Arhus universitete toje pačioje klinikoje stažavosi ir dalyvavo dantų implantologijos ir veido kaulų rekonstrukcinės chirurgijos tyrimų projektuose.

Nuo 1999 metų dirba Klaipėdos universitetinėje ligoninėje. Nuolatos tobulinasi dantų implantacijos ir žandikaulių rekonstrukcinės chirurgijos srityje teoriniuose ir praktikiniuse kursuose Europoje ir JAV. Yra Europos ir pasulio burnos – veido ir žandikaulių chirurgijos asociacijos narė. „International Team of Implantology“ (ITI, tarptautinė implantologų komanda) narė.

Odontologų rūmų narė, klaipėdos apskrities medicinos pažangos asociacijos narė. Lietuvos implantologų draugijos narė. Lietuvos veido ir žandikaaulių chirurgų draugijos narė. Baltijos osteointegracijos akademijos narė specialistė.

Licencijos nr.: OPL-01932

Kad lengviau mus rastumėt...Odontologijos kabineto rekvizitaiOdontologijos kabinetas Klaipedoje

REKVIZITAI


UAB "RB&PP"
Įm. kodas: 302338466
Ats. sąskaita: LT 707044060007744676
SEB bankas


Licencijos nr. 1676 išduota 2009 06 16