Dantų protezavimo kaina

 

Moderniame odontologijos kabinete dažniausiai teikiamos pacientų pageidaujamos dantų protezavimo paslaugos. Protezavimas – puikus sprendimas netekus danties, kai jį stipriai pažeidžia ėduonis, kai dantis nudyla ar nukenčia nuo traumos, ligos, kai nebeįmanoma jo atkurti plombuojant.

Dantų protezavimo kaina – ne tik užmokestis už pasirinktą protezą, odontologo rūpestį Jūsų burnos ertmės sveikata. Tai ilgalaikė investicija į estetišką, sveiką šypseną, kokybišką kramtymo funkciją bei rišlų kalbėjimą.

Naujos kartos odontologinė įranga bei specialistų profesionalumas suteikia galimybę atkurti trūkstamus dantis, pagerinti esamų būklę. Kiekvieno paciento atvejis yra individualus, tačiau visi siekia estetiškos šypsenos, pilnavertės kramtymo ir kalbėjimo funkcijos. Taip gydytojai-odontologai tampa kūrėjais, burnos architektais, protezu rekonstruojantys pavienius dantis ar jų grupę.

Dantų protezavimo darbai atliekami ne tik odontologijos kabinete. Protezavimui reikalingos ortopedinės konstrukcijos – laminatės (venyrai), užklotai, vainikėliai, tiltiniai protezai, plokštelės – gaminami laboratorijose. Gaminant protezą, gydytojas-odontologas nuima atspaudą (20-60 EUR) ir siunčia jį į dantų technikos laboratoriją. Pagal nuimtą atspaudą atpilamas modelis – tiksli paciento burnos ertmės kopija, pagal kurią gaminami įvairios konstrukcijos protezai. Dantų protezavimo kaina priklauso nuo to, koks gydymo būdas, protezavimo tipas pasirenkamas.

Neišimami protezai

 

Laminatė – 0,5-0,7 mm storio apdailos plokštelė, kuri dengia priekinį danties paviršių. Tai – nuostabus būdas turėti natūraliai atrodančius dantis. Toks danties protezavimo metodas gali pagerinti išorinį priekinių dantų vaizdą, jei dantys nusitrynė, buvo nuskelti arba jei jų padėtis netaisyklinga, pakito spalva. Naudojant laminates panaikinami įgimti ar įgyti dantis dengiančio emalio defektai, ištaisomi danties nuskilimai, atkuriamos įdėtos, spalvą praradusios senos plombos, paslepiami tarpai tarp dantų.

Laminatės kaina modernioje odontologijos klinikoje UAB „RB&PP“ siekia maždaug 230-350 EUR. Tai estetiškiausias danties ar jų grupės protezavimo būdas, pasižymintis natūralia, patvaria spalva, idealiu šviesos atspindėjimo efektu, ypatingu atsparumu nusidėvėjimui. Maža to, laminatės puikiai suderinamos su dantenų audiniais, ant jų kaupiasi mažiau apnašų nei ant kitų dantų.

 

 

Kitas UAB „RB&PP“ odontologijos kabinete siūlomas danties protezavimo būdas – vainikėlis (karūnėlė). Taip tam tikru apvalkalu uždengiama arba atkuriama dantų forma virš dantenų linijos. Priežastys, dėl kurių pacientui gali būti pasiūlytas toks gydymas įvairios: didžiulis struktūrinis danties pakitimas, įskilęs, įtrūkęs ar tiesiog nusidėvėjęs dantis, taip pat traumos paslydus, nukritus ir nusiskėlus dantį.

Vainikėlių kaina daugiausia priklauso nuo to, iš kokios medžiagos jie yra pagaminti. Pavyzdžiui plastmasinis vainikėlis Jums kainuos 25-80 EUR, o lieto metalinio vainikėlio kaina – 115 EUR. Tuo tarpu UAB „RB&PP“ siūloma metalo keramikos vainikėlio kaina – 175-230 EUR, keramikos vainikėlis titano oksido ar aukso pagrindu kainuoja 290-434 EUR.

Išimami protezai

 

Atvejais, kai pacientas yra netekęs 3 ir daugiau dantų, o tiltiniais protezais ar implantais jų atstatyti neįmanoma – pasirenkami išimami protezai. Taip pagerinama kramtymo, rišlaus kalbėjimo funkcija, sugrąžinamas estetiškas vaizdas.

 

Išimami protezai gali būti dalinai, pilni arba dengiantys. Įprastai jie gaminami iš akrilinės plastmasės. Plokšteliniai protezai, dantų plokštelės dažniausiai pasirenkamos dėl mažesnių gydymo kaštų, kai odontologinės ligos prognozė nėra aiški – tai gali būti laikina išeitis džiaugtis estetiška šypsena.

Plokštelinio protezo kaina – 180-460 EUR. Kosmetinė vieno ar kelių dantų plokštelė UAB „RB&PP“ pacientams kainuos nuo 85 iki 200 EUR. Palyginti su neišimamais protezais atskiriems dantims, tokia dantų protezavimo kaina yra mažesnė.

Kad lengviau mus rastumėt...Odontologijos kabineto rekvizitaiOdontologijos kabinetas Klaipedoje

REKVIZITAI


UAB "RB&PP"
Įm. kodas: 302338466
Ats. sąskaita: LT 707044060007744676
SEB bankas


Licencijos nr. 1676 išduota 2009 06 16