DANTŲ PROTEZAVIMAS KLAIPĖDOJE

Šypsena – vienas akivaizdžiausių žmogaus draugiškumo, atvirumo ženklų, kuris aplinkiniams spinduliuoja geras, teigiamas emocijas. Tačiau pašnekovo pasąmonę jos pagalba pasiekia ir daugiau informacijos apie žmogų: šypsena išduoda, ar esame tvarkingi ir gebame tinkamai pasirūpinti savo dantimis. Bet svarbiausia, kad nuo dantų būklės priklauso ir žmogaus socialinis gyvenimas, psichologiniai išgyvenimai ir fiziniai pojūčiai. Nuskilusius, sugedusius dantis norisi tik slėpti, todėl asmuo nustoja šypsotis, užuot išsakęs savo nuomonę – verčiau tyli, kas gali suklaidinti aplinkinius dėl to žmogaus profesinių sugebėjimų ar jo noro bendrauti. Taip pat iškritę ar stipriai nuskilę dantys sukelia valgymo problemas, kramtymo diskomfortą. Visų šių nemalonių pojūčių galima išvengti kreipusis į profesionalius tam tikrų sričių dantų specialistus, kurie padės atkurti normalų dantų lanką ir estetišką išvaizdą.

Susidūrus su dantų nuskilimo, netekimo problemomis, dažnam jos atrodo daug didesnės negu yra iš tiesų. Kai kuriuos vis dar lydi mitas, jog tuomet būtina gadinti kitus, šalia esančius dantis, gąsdina mintys apie skausmingas procedūras. Be abejo, dantų taisymas nėra maloniausia procedūra, tačiau moderni technika ir naudojamos priemonės visiškai sumažina nemalonius, skausmingus pojūčius.

Netekus vieno ar kelių dantų prarandamas normalus dantų lankas, sutrinka įprastas kramtymo procesas, didesnis krūvis tenka kitiems dantims, jaučiamas psichologinis diskomfortas, ypač, jeigu problemos su priekiniais, matomais dantimis. Žinoma, kuo anksčiau pradedama rūpintis dantų sveikata, tuo geresnių ir greitesnių gydymo rezultatų galima viltis. Tačiau, net ir ilgai uždelsus, dėl nuolat atnaujinamos modernios technikos, vis gerėjančios naudojamų medžiagų kokybės, galima išspręsti bet kokias įsisenėjusias problemas (pavyzdžiui, seniai netekus kelių dantų). Nors pacientui situacija gali atrodyti komplikuota, tačiau patyrę gydytojai atlikę apžiūrą bei reikalingus tyrimus sudaro kompleksinį gydymą ir kaskart apsilankius vizitui dantų būklė jau po truputį ar net ženkliai gerėja.

Kokio tipo protezai reikalingi?

Pirmą kartą apsilankius pas gydytoją sudaromas gydymo planas, išsiaiškinama jo trukmė, kaina, parenkamas geriausiai tinkantis protezų tipas. Priklausomai nuo dantų būklės pacientui gali būti taikomas vienas ar keli variantai. Tokiu atveju pravartu, jog klientas iš anksto žinotų vienų ar kitų protezų savybes ir užduodamas papildomus klausimus odontologui tiksliai išsiaiškintų visko, kas yra aktualu. Šiuo metu klinikoje taikomi tokie gydymo metodai, kurių metu naudojama (-i):

  • Estetinis dantų protezavimas Klaipėdoje atliekamas, kai dantų bėdos yra ne tokios didelės, bet nebepakanka estetinio plombavimo nusidėvėjusiems dantims atstatyti iki normalios būklės. Tai efektyvesnis būdas norint pamiršti tarpus tarp dantų, svajojant apie visus lygius ir baltesnius dantis.
  • Fiksuotieji (neišimami) protezai gali būti pritaikyti, kai reikia atstatyti daugiau pažeisto danties paviršiaus ar netekus vieno danties. Tuomet pacientui siūlomas dantų vainikėlis, kuris pritvirtinamas ant tinkamai paruošto savo danties arba tiltiniai protezai, kurie aktualūs praradus bent vieną dantį. Tuomet šalia esantys du dantys paruošiami, t.y. nušlifuojamas jų paviršius, kad būtų galima uždėti atramą, paruoštam tarpą užpildysiančiam danties protezui.
  • Dalinai išimami protezai siūlomi tiems pacientams, kuriems negalima pritaikyti dantų implantavimo. Gali būti dedami tiek viršutiniame, tiek apatiniame dantų lanke, dažniausiai taikomi galiniams dantims.
  • Pilnai išimami protezai išeitis, kai netenkama visų dantų ir nėra galimybės visų ar kelių jų implantuoti. Baimintis ar dvejoti dėl šių protezų nešiojimo ypatybių nėra pagrindo, kadangi modernios įrangos pagalba jie tiksliai pritaikomi pagal žmogaus žandikaulį, buvusią dantų padėtį. Jie pilnai atkuria ir atstato sąkandžio ir kramtymo funkcijas ir žmogus vėl gali jaustis visiškai pilnaverčiu. Tuo labiau, kad dabar kuriami stiprios fiksacijos, nekenksmingi klijai, kurie dar labiau pritvirtina įdėtus protezus.

 

Nutuokiant, kokie protezai reikalingi, jau pirmą kartą atvykus pas gydytoją galima užduoti tolesnius ir tikslesnius su gydymu susijusius klausimus. Mes esame pasiruošę padaryti viską, jog dantų protezavimas Klaipėdoje geriausiai išpildytų pacientų reikalavimus, o suteiktos paslaugos dar daug metų nekeltų jokių rūpesčių ir galėtumėte ilgai džiaugtis sveika ir estetiška šypsena.

Kad lengviau mus rastumėt...Odontologijos kabineto rekvizitaiOdontologijos kabinetas Klaipedoje

REKVIZITAI


UAB "RB&PP"
Įm. kodas: 302338466
Ats. sąskaita: LT 707044060007744676
SEB bankas


Licencijos nr. 1676 išduota 2009 06 16